jeudi 17 décembre 2015

Favbet - Favbet Bonus - Відгуки, бонус


Kомпанія Favbet – одна з найкращих букмекерських контор для гравців у Європі. З моменту заснування у 1999 році вона майже ексклюзивно працює на просторах «Старого світу».
Вона може похвалитися більш ніж 100.000 клієнтів, представництвами по всій Європі, а також значною присутністю в мережі Інтернет. Найбільшою популярністю користується сервіс ставок на спортивні змагання.
Сайт компанії постійно поновлюється, щоб задовольнити постійно зростаючі потреби як існуючих, так і майбутніх клієнтів.

 

Пропозиції щодо спортивних ставок

Компанія Favbet – надійний та фінансово стабільний букмекер – пропонує різноманітні пропозиції для найазартніших гравців, дозволяючи їм з насолодою проводити час. Ставлячи на кін великі суми грошей, вони мають змогу дивитися змагання у прямому ефірі.
Надзвичайно зручно мати доступ до всіх важливих матчів у секції прямих трансляцій. Найбільшою популярністю користуються футбольні матчі.
Пропонуються численні трансляції матчів з Європи та інших куточків світу.
В асортименті також присутні тенісні турніри, чемпіонати з хокею, баскетболу та гандболу. У гравців є можливість робити ставки безпосередньо по телефону. На початку великих турнірів Favbet оголошує спеціальні промоакції, участь в яких обмежена, і тому гравцям потрібно не гаяти часу.
Велика увага приділяється трансляціям американських спортивних змагань, але, на жаль, жителі Америки не мають доступу до цієї букмекерської контори.

Бонуси

У Favbet немає стандартного бонусу при реєстрації, але є й добра новина: існує спеціальний клуб постійних клієнтів, мета якого полягає у винагороді учасників, які провели багато часу з цією букмекерською конторою.
Ті, хто стануть членами клубу, зможуть насолоджуватися необмеженим доступом до спеціальних функцій та інструментів, які полегшать процес гри. Крім того, члени клубу зможуть отримати перевагу від бонусів та спеціальних промоакцій, в той час, як їх прибутки зростуть аж на 10%.
Нещасливим гравцям, які зітнуться з чередою поразок, буде відшкодовано 5% їхніх втрат у формі вільних ставок.

Поповнення рахунку та виведення грошей

Для вводу і виводу грошей з системи Favbet можливо використовувати дебітні та кредитні картки Visa та MasterCard, а також електронні гаманці, такі як Skrill та Neteller. При використанні таких методів оплати не знімається жодної комісії, але гравці повинні поповнювати рахунок або знімати з рахунку мінімум €10.
Це саме стосується систем WebMoney, QIWI, та Wallet One, тоді як для банківського переказу коштів потрібно, щоб на рахунку було мінімум €300.
Одним з недоліків системи є те, що коли гравці виводять гроші, використовуючи один з перелічених методів, існують певні обмеження, на які потрібно звернути увагу. Для того, щоб Favbet не знімала ані копійки комісії, гравцю потрібно дочекатися, щоб кількість грошей на рахунку перевищила певний ліміт.

Реєстрація

Компанія Favbet працює з 1999 року. В той час, як кількість її клієнтів постійно збільшується, не було зафіксовано жодної скарги, яку б не вдалося задовольнити. Зареєструвавшись на сайті цієї букмекерської контори, гравці зможуть отримати перший бонус на рахунок, а також необмежений доступ до спеціальних функцій, таких як потокові трансляції.
Спеціалісти з підтримки користувачів допоможуть розв’язати будь-яку проблему оперативно та ввічливо, надаючи допомогу кількома мовами, у тому числі англійською, датською, румунською, болгарською, іспанською, російською, шведською, португальською, німецькою, італійською ти французькою.

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire